Bliskie spotkania z Twoją marką

Event marketing

 
 
"Ludzie zapomną co powiedziałeś, zapomną co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną emocji, jakimi ich obdarzyłeś"

Maya Angelou, 'Bliskie spotkania z Twoją marką'

Targi. Imprezy promocyjne.

Zawsze udane. Tylko w ubiegłym roku towarzyszyliśmy naszym Klientom w wydarzeniach promocyjnych w 4 różnych krajach. Na przestrzeni ostatnich 5 lat nasi eksperci odwiedzili różne kraje europejskie. Byliśmy uczestnikami największych na świecie targów w Chinach - Canton Fair. Wspieraliśmy polskiego producenta e-liquidów w pierwszych aktywnościach promocyjnych nowej linii produktów zagranicą. Zdążyliśmy już obsłużyć prestiżowe wydarzenie - Noc Muzeów w Warszawie oraz IX Międzynarodowy Kongres Controllerów Finansowych w Poznaniu.

Eventy i imprezy firmowe.

Tam gdzie markę oglądają z najlepszej strony. Wszystkie wydarzenia możemy zorganizować angażując nowe media - realizując transmisje on-line dla uczestników poza miejscem wydarzenia. Organizujemy imprezy krajowe i zagraniczne. Mówimy w językach obcych, współpracujemy z rezydentami i przedstawicielami najlepszych hotel i obiektów konferencyjnych.

Naszą specjalnością są kreatywne i zaskakujące scenariusze imprez. Zajmujemy się oprawą audio-wizualną, oraz obsługą przed i po wydarzeniu.

Zobaczysz to przed wydarzeniem.

Starannie planujemy i projektujemy imprezy. Nad budżetem może czuwać zewnętrzna księgowość zaangażowana na czas organizacji do momentu rozliczenia środków. Projekt sceny lub konstrukcji stoisk, scenografii zostanie dokładnie wykonany w modelu 3D, włącznie z filmem prezentującym spacer po projekcie (na życzenie Klienta). Dzięki temu masz stałą kontrolę nad kosztami i stroną kreatywną wydarzenia przez cały czas jego przygotowań. Zostanie Ci już tylko komfortowo dotrzeć na miejsce w dniu imprezy.

Skorzystaj z formularza. Skontaktujemy się w najszybszym możliwym czasie.Ambitna Firma


Obsługa Klienta

+48 502 430 847

biuro@ambitnafirma.pl

Napisz do nas


Biuro w Lublinie

ul. Okopowa 5/491

20-022 Lublin, Polska

Zobacz na mapie